1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xtazy
Последна активност:
26 Февруари 2020 во 23:06
Зачленет:
30 Април 2011
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
202
Роденден:
16 Мај 1992 (Возраст: 27)

Сподели

xtazy

Intern, 27

xtazy последен пат беше виден (како):
26 Февруари 2020 во 23:06