1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sephiroth1
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 11:25
Зачленет:
17 Мај 2011
Мислења:
77
Допаѓања:
112
Поени од трофеи:
140

Сподели

Sephiroth1

Gaining Experience

Sephiroth1 последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing latest content, 19 Февруари 2020 во 11:25