1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bankicker
Последна активност:
28 Март 2020 во 18:35
Зачленет:
24 Јануари 2008
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
160
Роденден:
30 Јуни 1985 (Возраст: 34)

Сподели

bankicker

Intern, 34

bankicker последен пат беше виден (како):
28 Март 2020 во 18:35