• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ми треба e-commerce website

  • Ја почнал/а темата
  • #1

ajvar

Intern
19 август 2008
303
6
Сакам некој да ми направи e-commerce website што ќе биде поврзан со Zoho CRM. Кога некој ќе направи нарачка контактите автоматски да се префрлат во Zoho CRM.

Вебсајтот сакам да биде изработен со Adobe Dreamweaver.

25-30 pages и 8-10 продукти.

Веќе имам постоечки вебсајт кој сам го имам направено и е без e-commerce ама ми треба комлетен редизајн.

Имам основни-средни познавања во HTML, CSS, PHP и Adobe Dreamweaver и заради тоа сакам тој што ќе го прави да го користи Adobe, за после да ми каже како сам да го одржувам и правам промени.

Пишете ми во ДМ.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,289
28,599
kalco.ru
Нема врска во што е пишува, ќе ти го отвара во Adobe Dreamweaver.

Ако си заинтересиран контактирај ме.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно