1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mdeni
Последна активност:
18 Март 2019 at 20:08
Зачленет:
24 Септември 2012
Мислења:
2,972
Допаѓања:
2,698
Поени од трофеи:
1,692
Роденден:
Декември 12

Сподели

mdeni

Unstoppable

mdeni последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува скорешни активности, 18 Март 2019 at 20:08