1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LG паметни телефони - генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од psyside, 30 Септември 2014.

 1. DelphiUser

  DelphiUser
  Practice makes perfect

  1,140
  1,137
  2 Март 2011
  Машко
  Оригинален телефон добиваш за многу помалку пари. Само LG се разликува од останатите, другиве сите се исти.
   
  На cipiripi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,328
  27,046
  4 Септември 2008
  У доба на пандемија ми требаше ова да се насмеам, фала ти.
  :oh:


  [​IMG]

  [​IMG]

  Фала ви момци, се изнасмеав поштено.
   
  Последна промена: 26 Март 2020 во 10:18
 3. DelphiUser

  DelphiUser
  Practice makes perfect

  1,140
  1,137
  2 Март 2011
  Машко
  Се гледа дека немаш ревју прочитано за телефонот, штом не знаеш ни репрезентативна слика од истиот да одбереш.
   
 4. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,328
  27,046
  4 Септември 2008
  Обрати се до LG, кажи им дека лоши слики поставиле на Google.
   
 5. DelphiUser

  DelphiUser
  Practice makes perfect

  1,140
  1,137
  2 Март 2011
  Машко
  Има супер слики на google. Прочитај review. Get off Samsung's balls. Samsung не се разликува од најевтиниот кинез, впрочем како и сите други. Стерилен производ стана.
   
 6. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,328
  27,046
  4 Септември 2008
  Така е. Него што бидна со тој првиот телефон со Snapdragon 865?
   
 7. DelphiUser

  DelphiUser
  Practice makes perfect

  1,140
  1,137
  2 Март 2011
  Машко
  ГИ фати кризата со короната, не биднаа први.
  Него зошто Самсунг не беше прв?
   
 8. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,328
  27,046
  4 Септември 2008

  Straw Man, кога јас кажав дека ќе биде? Иначе кој беше прв?

  Исто така, како тоа нив ги фати криза а другите не?
   
 9. Happy

  Happy
  Gaining Experience

  1,072
  437
  21 Јуни 2010
  Wellness советник
  3.5mm jack - гратис
  Dual display - гратис
  5000mah - 1000 mah гратис
  100 e поефтин од с20

  Самсунг s20/s20+
  120hz display
  10% подобра камера
  Највероватно полошо држи


  Испратено од LYA-L09 преку IT.mk форум апликација
   
  На DelphiUser му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...