Mr Punisher
hello world
- 4 септември 2009
- 74
- 0
imam edno prasanje vo vrska so ovaa graficka
inno 3d 6600 pci expres 256 mb
e sega ne se fajka na pc ..neznam dali e do modelot ili sto e nema vrska
dali moze (ili postoi sansa)da ima nekakov slot za da mozam da gu stavma na maticnata pa potoa vrz nego da ja stavam grafickata ? ili ova nema sansi ?
i dokolku nema dali ima nekoj sto saka da ja trampi ovaa graficka za graficka druga ??? mi treba mislenje sto pobrzo
inno 3d 6600 pci expres 256 mb
e sega ne se fajka na pc ..neznam dali e do modelot ili sto e nema vrska
dali moze (ili postoi sansa)da ima nekakov slot za da mozam da gu stavma na maticnata pa potoa vrz nego da ja stavam grafickata ? ili ova nema sansi ?
i dokolku nema dali ima nekoj sto saka da ja trampi ovaa graficka za graficka druga ??? mi treba mislenje sto pobrzo