Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

switch

 1. Продавам Sonic Frontiers за Nintendo Switch

  Продавам Sonic Frontiers за Nintendo Switch

  Продавам отворена, неупотребувана Sonic Frontiers за Nintendo Switch. Одлична состобја омот и кертриџ, како нови. Цена: 2000мкд фиксно Карго може на ваша сметка и одговорност Контакт во ПП
 2. Mario Kart Live: Home Circuit

  Mario Kart Live: Home Circuit

  Продавам Mario Kart Live: Home Circuit болид и картони со знаци за нинтендо свич. Многу малку игран. Без гаранција и кутија. Картоните имаат траги на користење, меѓутоа, картони се, се лепат или се прават нови. Повеќе информации во ПП. Локација: Карпош - Скопје Карго: не
 3. QNAP 2.5 GbE Switch

  QNAP 2.5 GbE Switch

 4. Transporter444

  RedragoN Draconic K530RGB 60%

  Се продава wireless mechanical keyboard RedragoN Draconic K530RBG 60% со Brown Switches. Купена во Галерија пред 1 година и е во одлична состојба (користена е со други key caps, црните на сликата се оригиналните нејзини нови). Доаѓа со сите додатоци (за менување на switch и key caps) и кабел...
 5. ForcefieldDown

  Nintendo Switch OLED залиха?

  Некој да не има инсајд инфо кога продавнициве овде ќе добијат ОЛЕД верзија на залиха? Од Анхоч ми кажаа се очекувало во ноември, ама некако не ми личи како да ќе стигнат.
 6. Mihail Krstevski

  Каде да најдам Nintendo Switch V2

  Видов дека излезе Nintendo Switch V2 спакувано е во нова кутија (црвена е цела) има подобра батерија и подобар екран... Ама нигде неможам да го најдам во Битола и по интернет, некој ако можи да ми помогни? Живеам во Битола ама не е проблем ако е од друг град.
 7. -={K-O-R-U-N}=-

  Помош за избор на KVM Switch

  Потребен ми е KVM Switch за да управувам 2 РС со 1 тастатура и 1 маус. Ваква ми е ситуацијата: - Тастатурата и маусот ми се на USB приклучок - Едниот РС има 2 х PS/2 порти (виолетов за тастатура и зелен за маус) - Вториот РС има само една PS/2 порта (универзален виолетов/зелен за тастатура или...
На врв Дно