Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
marti_a_n

Се продаваат свичови, УПС, мержни кабли и звучници за кола

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Три TP-Link TL-SG1016D 16-port Metal Gigabit Switch (скоро нови, исправни и многу малце употребувани) 2500 денари по парче
Три исправни UPS, два Hantol (едниот со исправни батерии - 2500 денари), другиот без батерии 1500 денари, Enjoy без батерии - 2000 денари
Многу мрежни кабли со конектори 1500 денари за сите
Четири ЈBL Stage 602 6-1/2" 2-Way Speakers за кола 3500 денари за сите

Информации

Автор
marti_a_n
Поднесена
Последна промена
Прегледи
206
На врв Дно