Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продавам Sonic Frontiers за Nintendo Switch

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.galerija.com.mk/kupi/nsw-sonic-frontiers/
Продавам отворена, неупотребувана Sonic Frontiers за Nintendo Switch.
Одлична состобја омот и кертриџ, како нови.

Цена: 2000мкд фиксно
Карго може на ваша сметка и одговорност
Контакт во ПП

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
54

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно