Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Mario Kart Live: Home Circuit

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://mklive.nintendo.com/
Продавам Mario Kart Live: Home Circuit болид и картони со знаци за нинтендо свич. Многу малку игран.
Без гаранција и кутија.

Картоните имаат траги на користење, меѓутоа, картони се, се лепат или се прават нови.

Повеќе информации во ПП.

Локација: Карпош - Скопје
Карго: не
  • Ми се допаѓа
Реакции: boksata

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
897

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно