1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде да најдам Nintendo Switch V2

Дискусија во форумот 'Конзоли' започната од Mihail Krstevski, 20 Август 2019.

Тагови:
 1. Mihail Krstevski

  Mihail Krstevski
  Intern

  5
  2
  20 Август 2019
  Машко
  Кувар
  Видов дека излезе Nintendo Switch V2 спакувано е во нова кутија (црвена е цела) има подобра батерија и подобар екран... Ама нигде неможам да го најдам во Битола и по интернет, некој ако можи да ми помогни?
  Живеам во Битола ама не е проблем ако е од друг град. nintendoswitchnew2.jpg
   
 2. igor_xxxx

  igor_xxxx
  Practice makes perfect

  1,254
  1,432
  10 Септември 2010
  Вчера го гледав за другар на страната на Германос во Лерин.

  Не знам дали е тоа, ама ако е, можеби од Лерин да провериш?
   
  На Mihail Krstevski му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mihail Krstevski

  Mihail Krstevski
  Intern

  5
  2
  20 Август 2019
  Машко
  Кувар
  Link?
   
 4. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,663
  1,758
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Освен батеријата што трае повеќе, друго нешто позначајно и не се приметува.
   
  На Mihail Krstevski му/ѝ се допаѓа ова.
 5. igor_xxxx

  igor_xxxx
  Practice makes perfect

  1,254
  1,432
  10 Септември 2010
  На Mihail Krstevski му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mihail Krstevski

  Mihail Krstevski
  Intern

  5
  2
  20 Август 2019
  Машко
  Кувар
  Да али сепак за исти пари зошто да земам нешто послабо...
   
  На TylerMkD и -={K-O-R-U-N}=- им се допаѓа ова.
 7. Mihail Krstevski

  Mihail Krstevski
  Intern

  5
  2
  20 Август 2019
  Машко
  Кувар
 8. igor_xxxx

  igor_xxxx
  Practice makes perfect

  1,254
  1,432
  10 Септември 2010
  Сепак види со нив, може го имаат или ќе го имаат тој што го бараш, а во комшии ти е.
   
  На Mihail Krstevski му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mihail Krstevski

  Mihail Krstevski
  Intern

  5
  2
  20 Август 2019
  Машко
  Кувар
  Фала многу
   
Слични теми
 1. BlazeIt
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  8,097
 2. TylerMkD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  873
 3. VerGer
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,520
 4. Nightwalker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  264
 5. Bozoo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  735
Вчитување...

Сподели

Вчитување...