• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од koki

 1. koki

  XboX Series X

  Отвориле продавница во Македонија? Браво!
 2. koki

  Официјална тема за IT.mk v6.0

  Не е да ве паничам, ама пак има 120+ роботи, да не се случи како минатиот пат DDoS проверете го cloud flare. Лично лошо искуство ме тера да бидам внимателен со ботовите. Секое добро
 3. koki

  Превод на форум

  Има доста англиски зборови кои треба да се преведат.
 4. koki

  Маркетингот на Нептун

  Ми се допаѓа дискусијата која се води, со некои се сложувам со некои не, но тоа и беше поентата да слушнеме различни мислења. Не се обидувам да менувам ничије мислење бидејќи тоа не е возможно на форум, нитупак ќе цитирам некого. Секој од нас си знае кој е и што е, не сакам да докужувам дали...
 5. koki

  Маркетингот на Нептун

  https://www.youtube.com/channel/UCUyGbu9Y-JKt2DQOgYOPTDA Таква ми е работата па мора да пратам. Ликот праи некои дебилни видеа и игра игри, па затоа е експерт за гејминг лаптопи, али не збориме за него, тој не е вреден мобет, збориме за паметот на нептун што одбрале токму тој да ги рекламира...
 6. koki

  Маркетингот на Нептун

  Здраво Екипо, Пошто дотичниве си имаат сопствен потфорум сакам да слушнам ваше мислење конкретно за ова Одобрено од STEFFONATOR ?? Многу ми западна во око ова бидејќи се занимавам со е-маркетинг. Уф многу ми е тешко да бирам зборови за да ги искажам моите ставови, а притоа да не бидам на...
 7. koki

  Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства

  Извини друже не се однесуваше на тебе моабетот туку на ликот што е активен само во огласи и во теми каде што треба да се брани анхоч. Знае кој е да не му спомињам име. Тоа го зборам, објективност. Твојот пост е објективен, а не само затоа што имаш добро искуство и мислење за нив да ги штитиш и...
 8. koki

  Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства

  @Astro Е така треба да излега еден објективен коментар без симпатии према никого, а не како оној погоре нема благе везе од животот а се расфрла со проценти, само да ги одбрани анхоч, али нема везе со Астро се сложувам целосно, класична себичност и злоупотрба на ситуацијата во која сме затекнати.
 9. koki

  Лошо искуство со Анхоч сервис

  Ако е Гојдо адвокат на СЕТ како што наведуваш во другата тема, ондак ти си тоа за анхоч дефинитивно. И да немаш малку кредибилитет, туку го немаш ич... барем не на форумов. @dipetar не знам зошто не се обратиш на вистинска адреса за вакви проблеми, што мислите дека можеме ние на форум да...
 10. koki

  nashio попознат како zdravkovskii

  Можно е, и ја истото би го сторил :)
 11. koki

  nashio попознат како zdravkovskii

  Па 4 пати си ги тагнал во првиот пост... што е тоа ако не е барање одговор?
 12. koki

  nashio попознат како zdravkovskii

  Авид дај бе жити се не ги замарај администраторите со твоите лични фрустрации, гледаш дека имаат попамента работа да го средат форумот за да имаш каде да плукаш по својот народ, одколку да се објаснуваат со тебе и твоите глупости. Те кулираат на најјако а ти си кажуваш што имаш па после плачеш...
 13. koki

  Апгрејд на форум

  Добредојдени се 2-30 не 200 :) Ја само кажав што го реши кај мене проблемот, за разлика од некои кои ништо не прават само тролаат. Не е теорија на заговор во никој случај, они си знаат што е проблем. Поздрав.
 14. koki

  Апгрејд на форум

  Дечки имате по 200-300 ботови во секое време. Ви го бушат у позадина серверот, а ништо чудо и DDoS да ви прават. Средете ги нив па потоа мигрирајте ако има потреба. Кај мене на форум имав ист проблем со роботите, одкако ги исфилтрирав се убрза форумот.
 15. koki

  Наочари за пред монитор

  Јас имам правено наочари пред одприлика 4 години по препорака на @Fatal1ty_ Сеуште ги носам, ми се нема сменето диоптрија. И потврдувам дека за одлична цена добив одличен попуст добив квалтетни стакла и оквир кои немаат мака и после 4 години.
На врв Дно