1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
amorphis
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 15:02
Зачленет:
19 Мај 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
1 ноември 1982 (Возраст: 37)

Сподели

amorphis

Intern, Машко, 37

amorphis последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 15:02