• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Ceco
Реакции
177
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Zdravo! Pred nekoj den go kupiv istiot LT i kaj mene isto se desi so kamerata ,dali ja napravi kamerata kako sto treba i kako jas da ja napravam,tie drajveri sto ti gi pratija tie i jas gi instalirav i pak isto,Blagodaram cekam odgovor.pozzz.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно