1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
HoLfElDeR
Последна активност:
20 Јуни 2020
Зачленет:
13 oктомври 2010
Мислења:
145
Допаѓања:
74
Поени од трофеи:
110
Локација:
Непозната

Сподели

HoLfElDeR

Gaining Experience, од Непозната

HoLfElDeR последен пат беше виден (како):
20 Јуни 2020