• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Вадам пари од Пејпал (Paypal)

krema

Professor
24 јуни 2009
12,361
11,701
youtu.be
Ептен си утнал друже, ем тема ем форум ем кирилица.
Одговорите си ги имаш во твоето прашање.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: efto
  • Ја почнал/а темата
  • #103

efto

Gaining Experience
19 април 2007
322
277
Вратив веднаш на пораката, се гледаме утре!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #106

efto

Gaining Experience
19 април 2007
322
277
+1 за @Ficiani
се според договореното, се гледаме пак наредниот месец!

@Robbie23
имаш ПП
 

Clems91

Intern
11 мај 2020
3
1
Super iskustvo so @efto , denes prefrliv pari PayPal od stranstvo. Isplata za dva casa so prethodna najava, na dogovorena lokacija, na vreme. Ke ima i ponatamu sorabotka.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: efto
  • Ја почнал/а темата
  • #108

efto

Gaining Experience
19 април 2007
322
277
+1 за @Clems91
средено брзо и ефикасно, фала за флексибилноста при договарањето на време и место!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,800
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно