1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Viziano
Последна активност:
25 Февруари 2020 во 09:45
Зачленет:
9 Јули 2014
Мислења:
24
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
26 Февруари 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Viziano

Intern, Машко, 24

Viziano последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 25 Февруари 2020 во 09:45