1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Која мобилара во Македонија?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Stefan121, 17 Декември 2018.

 1. deni.mitev

  deni.mitev
  Gaining Experience

  503
  220
  7 oктомври 2014
 2. ETXXX

  ETXXX
  Intern

  15
  1
  2 Јули 2012
  Машко
  Za Samsung S9 iskustva od mobilari fake/orig? So fora e ledikom so eksponati demek nov ama bez kutija i se so spaga pod "nov" urgula negativni komentari paa taman nekoj pozitiven pak wrong turn, mobelix najaren ispadna nekako, ibutik za iphoni poveke, a mobiko bitola less info..? Thanks.
   
 3. krema

  krema
  Professor

  8,980
  8,728
  24 Јуни 2009
  Машко
  Само запечатен во кутија со фолија, експонати не.
   
  На DrMTR му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...