• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Convert EML to PST

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Vilijam

Intern
8 ноември 2018
1
0
Здраво.

Корисникот на стариот комојутер користи windows live mail . Е сега форматот на export е .EML а за да се импортираат во OUTLOOK треба да е .PST. Некој некаква идеа како тоа да го изверам или некаков конвертор за тоа.

Фала ако може некој да даде некаква идеа.
 

dLt-Ed

Intern
20 јануари 2012
21
19
Јас со ова имам завршено работа неколку пати, се надевам ќе ти помогне:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,917
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно