• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
bobson
Реакции
441
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • ima edno najdov mi velit za da ti e Boot From CD 1st Boot Device / CD ROOM
  2nd Boot Device / Hard Drive

  a kaj mene e
  1st Boot Device / [CD/DVD : 5M -TSST - CORP]
  2nd Boot Device / [SATA:3M-WDC WD3200]

  A NE MOET DA SE SMENET
  DAL TREBIT VAKA?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно