Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xbox

 1. Xbox Series S

  Xbox Series S

  Се продава конзола Xbox Series S, одлична состојба, многу ретко користена. Гаранција истечена. Цена: 12 000 денари со контролер 10 000 денари без контролер.
 2. Xbox one X

  Xbox one X

  Продавам Xbox one X. Конзолата доаѓа со два контролери од series s/x. Сите игри ми се на акаунт така да доаѓа без игри и не ја чувам кутијата од конзолата. Нова цена: 12 000 Може замена за Nintendo Switch
 3. Xbox Series S + Razer Nari Ultimate for Xbox

  Xbox Series S + Razer Nari Ultimate for Xbox

  Се продаваат комплет конзола + слушалки (без контролер). Xbox Series S, одлична состојба, играна се на се 10 пати. https://www.xbox.com/en-US/consoles/xbox-series-s Razer Nari Ultimate for Xbox со Razer HyperSense, пробани само 2 пати, како нови...
 4. Razer Nari Ultimate for Xbox

  Razer Nari Ultimate for Xbox

  Се продаваат Razer Nari Ultimate for Xbox безжични слушалки, во одлична состојба. Пробани се само два пати бидејќи конзолата остана до ПЦ каде користам други слушалки. Козметички се 10/10, може проверка и проба во секое време.
 5. Нема Слика

  Xbox one x

  Продавам Xbox one x 1tb со еден контролер. Користен е од мене две години редовно чистен без физички оштетувања мани или проблеми, направена е промена на паста пред 1 недела со Thermal Grizzly Kryonaut. Игри немам со него, се е преку game pass или дигитална верзија. Го продавам за да се...
 6. Глупав

  Продадено Logitech DriveFX steering wheel

  Native-но е за Xbox 360, (ама велат) може да работи и со PC... Искрено не успеав да го “проработам“ со RGH Xbox, а не се обидов со PC воопшто... комплетен со сите кабли и оригинал кутија кој сака може да си проба среќа со негов Xbox 360 за 1500мкд или евентуално да си врзе со PC праќам и по...
 7. Pinceta

  Xbox wireless adapter for windows

  Здраво луѓе, Каде може да се најде кај нас xbox wireless adapter за windows? Побарав на анхоч и на IDC SHOP страната, не можев да најдам такво нешто. Можеби да сум пропуштил нешто. Поздрав
На врв Дно