Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Xbox one x

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Xbox one x 1tb со еден контролер.
Користен е од мене две години редовно чистен без физички оштетувања мани или проблеми, направена е промена на паста пред 1 недела со Thermal Grizzly Kryonaut.
Игри немам со него, се е преку game pass или дигитална верзија.
Го продавам за да се префрлам на сериес х.

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1050

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно