Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Глупав

X Box Series X

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
23.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
без кутија

со еден оригинален црн контролер е 23 000мкд

со втор бел конторлер за X One цената му е 25 000мкд

+ акаунт со над 150 игри 2 000мкд

контакт во ПП

Информации

Автор
Глупав
Поднесена
Последна промена
Прегледи
80

Повеќе огласи од Глупав

На врв Дно