Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Snaga

Продавам Xbox Series S со 2 џојстика

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Xbox Series S со истечена гаранција.
Со кутија и 2 џојстика.
15000мкд комплет
13000мкд конзола и 1 џојстик
Во одлична состојба

Информации

Автор
Snaga
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
106

Повеќе огласи од Snaga

На врв Дно