1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Snaga
Последна активност:
30 Март 2020 во 18:35
Зачленет:
2 Јануари 2015
Мислења:
24
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
29 Јули 1993 (Возраст: 26)

Сподели

Snaga

Intern, Машко, 26

Snaga последен пат беше виден (како):
30 Март 2020 во 18:35