Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spytronicmk

Xbox Series S - 2 Joystick + Battery

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.xbox.com/en-AU/consoles/xbox-series-s
Продавам Xbox Series S 512GB Robot White во одлична состојба, домаќински чуван со помината гаранција. На двата џоистици им се заменети L1/R1 (горните) и функционираат како нови, оставам и резервни копчиња во иднина за замена по потреба.

Може да си активирате Game Pass од препродавачи за ефтина цена и имате одличен избор на ексклузивни игри да ги играте бесплатно.

  • Xbox S со комплет кутија + кутија од вториот joystick
  • 1 x Rechargable Battery, со кабелче се полни на самата конзола
  • Резервни копчиња (R1/L1) и гумици за аналозите (не се менувани, во одлична состојба)

15,000 мкд комплет
13,000 мкд конзола и 1 џојстик + батеријата

Информации

Автор
spytronicmk
Поднесена
Последна промена
Прегледи
146

Повеќе огласи од spytronicmk

На врв Дно