Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nintendo switch

 1. Продавам половен Nintendo Switch Pro контролер

  Продавам половен Nintendo Switch Pro контролер

  Продавам сочуван половен Nintendo Switch Pro контролер. Следува само контролерот, не можам да ја најдам кутијата и гаранцијата. Купен е од галерија пред 2 години. Игран е се на се 20 саати. Цена: 2500 денари Локација: Скопје - Карпош Карго: не, не можам да го спакувам убаво.
 2. Нема Слика

  Купувам Nintendo switch

  Купувам постара верзија на Nintendo switch, која e хакната или со софтвер кој може да се хакне. Може е понова хакната (хардверски) верзија v2 или ОЛЕD доколку некој има ваква верзија. Понуди во ПП или овде.
 3. D

  Месечен 1337 Giveaway #8: Nintendo Switch Lite Console Gray

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
 4. K

  Продавам Fifa 19 за Nintendo Switch

  Играта ја продавам 50 евра, цената не е фиксна. Moжна е и замена за друга игра.
На врв Дно