1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DeltronZero
Последна активност:
4 Април 2020 во 18:23
Зачленет:
6 Декември 2014
Мислења:
37
Допаѓања:
48
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
5 Јули 1987 (Возраст: 32)

Сподели

DeltronZero

Intern, Машко, 32

DeltronZero последен пат беше виден (како):
4 Април 2020 во 18:23