Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продавам Kirby and the Forgotten Land за Нинтендо Свич

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://galerija.com.mk/product/nsw-kirby-and-the-forgotten-land/
Продавам кертриџ Kirby and the Forgotten Land за Нинтендо Свич. Кертриџот е малтене нов. Пакувањето е во одлична состојба.

Цена: 2000мкд
Локација: Карпош - Скопје
Карго: На ваш ризик и трошок.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
69

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно