Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Продавам половен Nintendo Switch Pro контролер

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам сочуван половен Nintendo Switch Pro контролер.
Следува само контролерот, не можам да ја најдам кутијата и гаранцијата. Купен е од галерија пред 2 години. Игран е се на се 20 саати.

Цена: 2500 денари
Локација: Скопје - Карпош
Карго: не, не можам да го спакувам убаво.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
105

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно