Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Месечен 1337 Giveaway #8: Nintendo Switch Lite Console Gray

Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член.

Повеќе за придобивките за членството ќе прочитате тука: Претплата ⋆ IT.mk

Осмиот 1337 giveaway е:
nintendo-switch-lite-mobile-on-the-go-small-light-undock-controller-built-in-re.jpg


110672-nintendo-switch-lite-gray-front-1200x675


110672-nintendo-switch-lite-gray-top-bottom-1200x675

Nintendo Switch Lite - Gray​

Nintendo Switch Lite е компактен и лесен Nintendo Switch посветен на гејминг во движење. Nintendo Switch Lite е компатибилен со робусната библиотека на игри на Nintendo Switch што поддржуваат рачен режим.


Во 13:37 на 15-ти јули, 2022 година во оваа тема ќе биде објавен 1337 членот кој го добива подарокот.

Не си премиум член уште? Поддржи го IT.mk и вклучи се во месечните giveaways покрај другите придобивки.
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.280
4.255
Скопје
hackitfree.github.io
Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член.

Повеќе за придобивките за членството ќе прочитате тука: Претплата ⋆ IT.mk

Осмиот 1337 giveaway е:
nintendo-switch-lite-mobile-on-the-go-small-light-undock-controller-built-in-re.jpg


110672-nintendo-switch-lite-gray-front-1200x675


110672-nintendo-switch-lite-gray-top-bottom-1200x675

Nintendo Switch Lite - Gray​

Nintendo Switch Lite е компактен и лесен Nintendo Switch посветен на гејминг во движење. Nintendo Switch Lite е компатибилен со робусната библиотека на игри на Nintendo Switch што поддржуваат рачен режим.


Во 13:37 на 15-ти јули, 2022 година во оваа тема ќе биде објавен 1337 членот кој го добива подарокот.

Не си премиум член уште? Поддржи го IT.mk и вклучи се во месечните giveaways покрај другите придобивки.

А за нас ? Со Бејзик членство - некое мало изненадување дали ќе има наскоро ?
(За другар прашувам)
 

D

Администратор
31 март 2007
3.929
4.009
www.iwmnetwork.com
Официјален добитник според Random.org на

Nintendo Switch Lite Console Gray​


во осмиот 1337 Giveaway е....

@Avid


п.с. @Avid честитки и pls пиши ни приватна порака или имејл за да ни потврдиш на која адреса да ти биде доставен уредот - дали е истата од профилот или некоја друга.
 

NecrotoX

Undead
4 март 2013
5.305
6.429
Скопје
www.youtube.com
NecrotoX's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5 2600 @ 3.40GHz & Cooler Master MasterAir G100M
Motherboard
ASUS PRIME B450M-A
Storage
Samsung 980 Pro 1TB NVMe SSD | WD10EZEX 1TB 7200 RPM HDD | WD Blue 1TB 5400RPM External HDD
PSU
Cooler Master MWE 500
RAM
32GB Kingston FURY Beast DDR4 @ 3200 MHz
Video card
EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB
Case
Cooler Master MB520
Mouse
Razer Basilisk V3
Keyboard
Cooler Master CK530 Gateron Brown
Audio
Logitech Z333 2.1 Speakers | Genesis Gaming Argon 200 Black Headphones
Monitor
Dell U2518D 25" + Dell U2419H 24" + XP-Pen Artist 22 Pro
OS
Windows 11 Home
Честитки и од мене, баш симпатична конзола.
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.423
9.354
Еднаш ќе идам на одмор и ќе отидат работиве надвор од раце...сигурен сум дека е местенка, @Avid не оди ќе те тепаат.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно