Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mouse

 1. Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW

  Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW

  Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW. Оригинално пакување и сите соодветни додатоци, без видливи знаци на употреба и без никакво оштетување. Нема гаранција бидејќи е донесен од Америка. Замена единствено за Logitech G Pro X (нов или малку користен, со ваша доплата) или директна замена со Logitech G...
 2. Razer Viper V2 Pro

  Razer Viper V2 Pro

  Продавам Razer Viper v2 Pro, користен околу месец и пол, со локална гаранција. Доаѓа во оригинална кутија со некористени акцесоари. Состојба на маусот е 10/10.
 3. Продавам PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse

  Продавам PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse

  Продавам PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse користен ретко (пошто не играм на PC) еден месец. Црна боја. Купен е на 22.1.2024. Минимални траги на користење од долната страна. Има локална гаранција уште 690 дена. Цена: 7400 денари. Референтен линк: Logitech G PRO X Superlight 2 Wireless...
 4. orce97

  Помош за избор на маус за CS2

  Поздрав дечки планирам да купувам маус за цс2 се двоумам помеѓу овие два модела: Steelseries Sensei Ten Steelseries Prime + Доколку некој има искуство со маусите нека пиши Фала однапред
 5. Razer DeathAdder V2 Mouse

  Razer DeathAdder V2 Mouse

  Koristen ~2 godini, pominata garancija, vo sostojba kako nov. Prekrasen maus, go prodavam posto smeniv na wireless. Iscisten, spremen za koristenje. Nikola 070321822
 6. Продавам ново глувче Glorious Model O 2 Wired White и Glorious GPBT Celestial Keycaps - Fire

  Продавам ново глувче Glorious Model O 2 Wired White и Glorious GPBT Celestial Keycaps - Fire

  1. Глувчето е, како и претходните Glorious производи што сум ги продавал на форумов, во brand new состојба и користено само за stress test - фолијата од g-skates се' уште не е одлепена. Си следи со оригиналното пакување, без гаранција. Само за купувачи од Скопје или што ќе го подигнат лично...
 7. Steelseries Rival 300 Wireless & Rival 650 Wireless

  Steelseries Rival 300 Wireless & Rival 650 Wireless

  Zdravo Prodavam dve Steelseries mausi dobri zacuvani i posleduva site dodatoci so niv i imaat garancija Rival 650 Wireless ima garancija do februari a Rival 300 Wireless koristen e 2-3 nedeli skoro 2 godini ima garancija Rival 300 Wireless cenata e : 2000 denari Rival 650 Wireless cenata e ...
 8. Razer Viper V2 Pro

  Razer Viper V2 Pro

  Prodavam Razer Viper V2 pro vo besprekorna sostojba, so site dodatoci. Mausot e koristen od juli i e kupen od ComputerUniverse.
 9. Нема Слика

  Steelseries Aerox 3 (2022) Wireless/Bluetooth Snow White

  Се продава глувчето од насловот, користено, без никакви козметички траги на него, со кутија и сите додатоци. Гаранција до Февруари 2024 во Анхоч. https://www.anhoch.com/product/599873308/mouse-steelseries-aerox-3-2022-wirelessbluetooth-gaming-optical-rgb-aquabarrier-ip54-snow-white
 10. ASUS ROG Gladius III Wireless маус

  ASUS ROG Gladius III Wireless маус

  Здраво дечки, На продажба оди ASUS ROG Gladius III Wireless маус (меѓу најдобрите АСУС мауси). Гејмерски маус со 3 мода на работа: жичен и 2.4 за гејминг и блутут по потреба Маусот е во одлична состојба (како нов). Доаѓа во оригинално пакување со некористени замена свичеви глајдови енкодер...
 11. Razer DeathAdder v2

  Razer DeathAdder v2

  Фабричка состојба, користен година и пол. Цена: 1,500 денари, фиксна. Во комбинација со HyperX Alloy Origins за 100 евра.
 12. Logitech MX Master 3S Wireless Mouse

  Logitech MX Master 3S Wireless Mouse

  Продавам НОВ Logitech MX Master 3S Wireless маус. Користен е 3 дена. Доаѓа со 24 месеци гаранција. Го продавам зашто не ми одговара на рака. Цена: 6300 денари
 13. Apple Mouse и Apple Keyboard

  Apple Mouse и Apple Keyboard

  Се продаваат одлично сочувани Apple Mouse 1 и Apple Keyboard 1. Маус модел A1296 и тастатура модел A1314. Користат AA батерии, се поврзуваат со bluetooth, може да работат и на Windows. Цена за маус 60e, цена за тастатура 60e. Тастатурите визуелно се qwertz, но системски ако е сетирана qwerty...
 14. Genesis Gaming Xenon 220

  Genesis Gaming Xenon 220

  Продавам глушец Genesis Gaming Xenon 220 ,глушецот е користен неполни 8 месеци,доаѓа во фул пакување,без знаци на користење и е потполно 100% исправен,гаранцијата е помината имаше само 6 месеци гаранција (сеуште ја чувам фискалната и документот од гаранцијата).Сликите се од глушецот,и да...
 15. Logitech G502x Plus Wireless RGB

  Logitech G502x Plus Wireless RGB

  Продавам месец дена стар црн Logitech G502x Plus Wireless RGB во скоро фабричка состојба. Полнет е 2 пати од кога го купив, работен е месец дена. Со него следува кутија и сите додатоци, локална гаранција до 11.2024 Го продавам затоа што повеќе ми легна друг маус. Повеќе информации во ПП. Не би...
 16. Pulsar Xlite V2 Wireless

  Pulsar Xlite V2 Wireless

  Се продава маусот од насловот, Pulsar Xlite V2 Wireless, бела боја. Се работи за ergo right-handed маус со тежина од 59 грама. Одлична изработка, одличен сензор, ама не ми легна и го заменив со друг. Купен пред неколку месеци од MaxGaming, користен по 3-4 часа неделно за гејминг. Истиот е...
 17. Продавам Razer Mouse Bungee V2

  Продавам Razer Mouse Bungee V2

  Купено од Сетек, користено не цела година. Се продава поради тоа што имам сега безжичен маус. Доаѓа со оригиналната кутија. Контакт: Филип, 071387269
 18. Mouse Logitech Gaming G102 Lightsync RGB Black

  Mouse Logitech Gaming G102 Lightsync RGB Black

  Продавам половен Mouse Logitech Gaming G102 Lightsync RGB Black. Глувчето има козметички траги од користење меѓутоа работи беспрекорно. Не можам да ја најдам гаранцијата нит кутијата нажалост. Повеќе информации во ПП Локација: Карпош Карго: Да, на ваша одговорност и трошок
 19. Asus Strix Claw Dark Edition Mouse

  Asus Strix Claw Dark Edition Mouse

  Се продава маус Asus Strix Claw Dark Edition. Купен од сетек со фискална и гаранција до: 23.05.2023. Се продава поради тоа што кликовите се меки за мој вкус и не ми лежи на рака како што мислев. Козметички е 10/10 бидејќи е многу малку користен. Доаѓа во комплет фабричко пакување и гаранцијата...
 20. Глушец Sharkoon SKILLER SGM2

  Глушец Sharkoon SKILLER SGM2

  Го продавам глувчето, купено и користено околу 5,6ч. Номври 2020 купено, од тогаш стои у кутија. Состојба 10/10.
На врв Дно