Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Продадено Razer DeathAdder V2 Mouse

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Koristen ~2 godini, pominata garancija, vo sostojba kako nov.
Prekrasen maus, go prodavam posto smeniv na wireless.
Iscisten, spremen za koristenje.

Nikola 070321822

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
227

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно