Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

Продавам PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.400 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
 1. Да
Карго
 1. Да
Линк за спецификации
https://www.logitechg.com/en-eu/products/gaming-mice/pro-x2-superlight-wireless-mouse.910-006630.html
Продавам PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse користен ретко (пошто не играм на PC) еден месец.
 • Црна боја.
 • Купен е на 22.1.2024.
 • Минимални траги на користење од долната страна.
 • Има локална гаранција уште 690 дена.
Цена: 7400 денари.

Референтен линк: Logitech G PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Последна промена
Прегледи
274

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно