1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
temelk4
Последна активност:
25 Август 2019 во 02:47
Зачленет:
19 Август 2013
Мислења:
159
Допаѓања:
62
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко

Сподели

temelk4

Gaining Experience, Машко

temelk4 последен пат беше виден (како):
25 Август 2019 во 02:47