1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nightwalker
Последна активност:
21 Февруари 2020 во 21:12
Зачленет:
18 ноември 2007
Мислења:
102
Допаѓања:
86
Поени од трофеи:
220
Пол:
Машко
Роденден:
13 ноември 1987 (Возраст: 32)

Сподели

Nightwalker

Gaining Experience, Машко, 32

Nightwalker последен пат беше виден (како):
21 Февруари 2020 во 21:12