Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
outsider

Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW. Оригинално пакување и сите соодветни додатоци, без видливи знаци на употреба и без никакво оштетување. Нема гаранција бидејќи е донесен од Америка. Замена единствено за Logitech G Pro X (нов или малку користен, со ваша доплата) или директна замена со Logitech G Pro X 2. Цена: 7500

Информации

Автор
outsider
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
146

Повеќе огласи од outsider

На врв Дно