1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Ulrezaj

 1. Ulrezaj
  Notebook HP 250 G6 I3-7029U - 9.000 ден BenQ GL2250HM - 3.500 денари
  Мислење од: Ulrezaj, 16 Февруари 2020 во 13:40 Во форумот: Продавам
 2. Ulrezaj
 3. Ulrezaj
  3700
  Мислење од: Ulrezaj, 3 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 4. Ulrezaj
  Продаден
  Мислење од: Ulrezaj, 31 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 5. Ulrezaj
 6. Ulrezaj
  16.500
  Мислење од: Ulrezaj, 27 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 7. Ulrezaj
 8. Ulrezaj
 9. Ulrezaj
  3800
  Мислење од: Ulrezaj, 19 Јануари 2020 Во форумот: Продавам