1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Arcannia
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 15:25
Зачленет:
13 Март 2015
Мислења:
61
Допаѓања:
61
Поени од трофеи:
100
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

Arcannia

Gaining Experience, Машко, од Скопје

Arcannia последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 15:25