1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од YourGrace, 16 Февруари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. YourGrace

  YourGrace
  Intern

  4
  0
  16 Февруари 2019
  Машко
  Здраво на сите, јас сум ГоГо и верувам дека ќе имаме интересни дискусии ^^
   
 2. angeld

  angeld
  Gaining Experience

  118
  109
  2 Декември 2013
  Машко
  Добредојде, имај убав престој
   
 3. krema

  krema
  Professor

  7,940
  7,585
  24 Јуни 2009
  Машко
  И ние веруваме, добредојде. :)
   
 4. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Gaining Experience

  2,150
  493
  3 Декември 2008
  Машко
  Електричар
  Добредојде, седни си послужи се...
   
 5. DonFrozex

  DonFrozex
  On your way to fame

  717
  809
  9 Јуни 2011
  Машко
  Founder @ www.mobimax.eu
  Флези Ице, не се собуј :)

  ај добредојде.
   
 6. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,959
  3,983
  4 ноември 2013
  Машко
  Добредојде имај убав престој.
   
 7. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,006
  23,445
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде имај приатен престој :)
   
 8. Avid

  Avid
  Unbeatable

  2,968
  4,231
  21 Јануари 2009
  Зошто ти е второто г со голема буква?
   
 9. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,959
  3,983
  4 ноември 2013
  Машко
  Мода.
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  3,931
  2,702
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dobredojde i imaj prijaten prestoj vo forumov.
   
 11. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,053
  2,854
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде Горјан. :cool:
   
  На Oliver! му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,184
  3,492
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Здраво ГоГо, добредојде на најдобриот македонски форум.

  Испратено од Pixel 3 XL преку IT.mk форум апликација
   
 13. DonFrozex

  DonFrozex
  On your way to fame

  717
  809
  9 Јуни 2011
  Машко
  Founder @ www.mobimax.eu
  CamelCase.
   
 14. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,542
  2,817
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Wake me up before you ГоГо :)
   
  Banjifiko, CBB_6, JunkieMKD и на уште 1 им се допаѓа ова.
 15. Oliver!

  Oliver!
  Gaining Experience

  400
  280
  26 Април 2012
  Машко
  Шпекулатор
  Човеци, од цел форум само Игоригор и јас сме со вистинско име, вие за Г се фативте...
   
  Последна промена: 19 Февруари 2019
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Avid

  Avid
  Unbeatable

  2,968
  4,231
  21 Јануари 2009
  Е како да не, еве ти ги моменталниве а има и многу други
  upload_2019-2-19_8-14-42.png
  Наташа, Стојко, Александар, Борис, Гоце, двајца Стефановци, Сашо, Тоше, Борче,
  @Oktar
   
  На Oktar и JunkieMKD им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,104
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,810
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,992
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,260
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,192
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...