1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ArsenalMK
Последна активност:
12 ноември 2019 во 21:53
Зачленет:
7 Септември 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
12 Април 1988 (Возраст: 31)

Сподели

ArsenalMK

Intern, Машко, 31

ArsenalMK последен пат беше виден (како):
12 ноември 2019 во 21:53