1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
angeld
Последна активност:
16 ноември 2019 во 02:25
Зачленет:
2 Декември 2013
Мислења:
129
Допаѓања:
120
Поени од трофеи:
140

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

angeld

Gaining Experience, Машко

angeld последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 16 ноември 2019 во 02:25