1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Туторијал Водич при купување на Android TV Box

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од DrMTR, 2 Јуни 2018.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  214
  214
  9 Јули 2018
  Машко
  Не ми е тоа поентата,ако беше така ќе си гледав на телефон нетфликс
   
 2. krema

  krema
  Professor

  9,489
  9,194
  24 Јуни 2009
  Машко
  На граница е за да ги задоволи потребите, барај нешто со побрз процесор.


  Sent from my ипхоне using Tapatalk
   
  На it_boy му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...