• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

АЈТ! Здраво и од мене! :))

Статус
Затворена за нови мислења.

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
@psybaron @ShaGGy
Smirete zhivci.

ps. @psybaron
Sleden pat te molam vozdrzhise od takvi komentari. Ne e nachin za posakuvanje dobredojde.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #12

^^GoRiLLaZ^^

Gaining Experience
7 април 2008
160
103
zdravo gorillaz, mozes da napises nesto za sebe u kratki crti: ucis, studiras, programiras,? etc.

:dobredojde:
Може зошто да не :) Имам 17 година (3 година) од Струмица сум учам Прехрамбен Техничар :) инаку за жал не сум програмер :D:D Доволно? :D:D:D
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Може зошто да не :) Имам 17 година (3 година) од Струмица сум учам Прехрамбен Техничар :) инаку за жал не сум програмер :D:D Доволно? :D:D:D
Што се запнале сите со програмирање, не е портебно да си програмер за да си член од форумот
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
zdravo druze i od mene a zosto izbega od tvojot warez forum?
ako sakas odgovori ako sakas ne
pozz
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,880
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно