1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Alexandar
Последна активност:
3 Мај 2013
Зачленет:
21 Мај 2007
Мислења:
2,514
Допаѓања:
90
Поени од трофеи:
747

Сподели

Alexandar

Gaining Experience

Alexandar последен пат беше виден (како):
3 Мај 2013