1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
vik
Последна активност:
27 oктомври 2019
Зачленет:
14 Април 2007
Мислења:
1,936
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
502

Сподели

vik

Intern

vik последен пат беше виден (како):
27 oктомври 2019
  1. На профилот на vik сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Прекар:
  Vikec
  Професија:
  Ученик (сега за сега)
  Омилен цитат:
  I think what I think. I respect what you think. I don’t base my life on what you think, I base it on what I think.
  I will not denigrate what you think. I don’t care what you think about what I think. I also love pizza.
  Музика:
  Сва и свашта.
  Програмски јазици:
  Java, Pascal на училиште што не терат :)
  Најчесто користени апликации:
  Winamp, Firefox, Eclipse
  Омилен спорт:
  Пливање, пинг-понг, Формула 1
  Интереси:
  Компјутери, електроника и малку графика.