1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
IT member
Последна активност:
7 Јуни 2008
Зачленет:
21 Декември 2007
Мислења:
274
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

  1. D
Веб-страна:

Сподели

IT member

Intern

IT member последен пат беше виден (како):
7 Јуни 2008