1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Commie
Последна активност:
29 Јануари 2020
Зачленет:
27 oктомври 2007
Мислења:
4,717
Допаѓања:
218
Поени од трофеи:
827
Пол:
Машко
Роденден:
27 Април 1988 (Возраст: 31)
Веб-страна:

Сподели

Commie

Gaining Experience, Машко, 31

Аи карамба... work work work. 4 Декември 2011

Commie последен пат беше виден (како):
29 Јануари 2020