• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ps5

 1. Elden Ring PS5

  Elden Ring PS5

  Ја продавам Elden Ring земена од галерија, изиграна и спакувана без оштетувања на неа со сите пропратни работи од кутијата.
 2. Нема Слика

  Playstation 5 Disc Version

  Се продава PS5 Disc Version со 2 бели контролери во одлична состојба (скоро некористени), PS Plus Essential 1 година - купено пред околу 1 месец. Иде заедно со следните игри: FIFA 21, GTA Trilogy, Spiderman Miles Morales. Од PS Plus игри имам и UFC 4.
 3. Нема Слика

  Play Station 5 - Игри

  Се продаваат следните игри за PS5: Spiderman: Miles Morales, Ultimate Edition ---> 1.800 ден Ratchet & Clanк: Rift Apart ---> 1.450 ден Resident Evil Village --> 1.500 ден Alan Wake Remastered --> 850 ден. Demon Souls --> 1.600 ден Испраќам по карго на ваш трошок.
 4. SpiritBond

  Death Stranding Directors Playstation 5

  Ја продавам горенаведената игра, во минт состојба без знаци на користење. Може да се подигне од период 20-21ви Ноември Скопје. Може и замена за некоја друга игра за пс5. Цена: 30€
 5. VerGer

  Креирање детски профил на PS?

  Некој има успеано да додаде детски профил на плејстејшн? Некоја финта како пошто нели бара конфирмација од 0.5$ привремена наплата. А нели пош сме кај што сме неможе да се додаде Payment Method на амерички профил, а за оваа сврха не е од корист Wallet Funds. Едино чаре би било амерички пејпал...
На врв Дно